Ofertă refuzată Cumpărare directă

CABLU UTP CAT 6 4 PERECHI 1 GB

Număr anunț
DA20448922
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
Furnizor / câștigător
ELECTRICTELECOM DISTRIBUTION SRL (CUI RO31232396)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,50 RON
Valoare finală
396,50 RON
Data publicării
25.05.2018 09:50
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.