Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezinf det enz pt instrum; Steril la rece pe baza de ac paracetic; Dezinf rap pt supraf si aeromicro
- Număr anunț
- DA20468439
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.800 RON
- Valoare atribuită
- 15.800 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:00
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.800 RON
din 15.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro