Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
PACHET CURSURI FORMARE
- Număr anunț
- DA20480675
- Autoritate contractantă
- COMUNA ASUAJU DE SUS (CONSILIUL LOCAL ASUAJU DE SUS) (CUI 3627269)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.021 RON
- Valoare atribuită
- 30.178,80 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 30.05.2018 12:37
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.178,80 RON
din 31.021 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 842,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.