Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie componente IT
- Număr anunț
- DA20477502
- Autoritate contractantă
- COMUNA REBRICEA (CUI 3394228)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,51 RON
- Valoare atribuită
- 249,51 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:51
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
249,51 RON
din 249,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro