Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat

Formare profesionala

Număr anunț
DA20475189
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Buzau (CUI 4233904)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.910 RON
Valoare atribuită
3.804 RON 2,7% sub estimat
Data publicării
30.05.2018 09:40
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.804 RON

din 3.910 RON estimat 2,7%

Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 106 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.