Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reincarcare cartus toner

Număr anunț
DA20470170
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29373342)
Furnizor / câștigător
MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,10 RON
Valoare atribuită
168,10 RON
Data publicării
29.05.2018 14:55
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,10 RON

din 168,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.