Ofertă acceptată
Cumpărare directă
carus canon 3010, cartus hp laser 1102,cartus phaser 3140, cartus phaser 3117,cartus samsung m267,
- Număr anunț
- DA20469912
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,47 RON
- Valoare atribuită
- 961,47 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:46
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
961,47 RON
din 961,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro