Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus Toner Original OEM Lexmark MX410 de negru 602H Black 60F0HA0 – 600HA 60F2H00 - 10.000 pag

Număr anunț
DA20446777
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689 RON
Valoare finală
689 RON
Data publicării
25.05.2018 07:58
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.