Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 ABSOLUT PAPER

Număr anunț
DA20483864
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,56 RON
Valoare atribuită
292,56 RON
Data publicării
30.05.2018 14:22
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,56 RON

din 292,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.