Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE XEROX A4 80GR 500COLI/TOP
- Număr anunț
- DA20480878
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.599 RON
- Valoare atribuită
- 4.599 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 12:44
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.599 RON
din 4.599 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro