Ofertă refuzată Cumpărare directă

Multifunctionala HP LaserJet Pro MFP M426fdw, Laser, Monocrom, Format A4, Retea, Fax, Wi-Fi, Duplex

Număr anunț
DA20456775
Autoritate contractantă
SERVICIUL VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA (CUI 26848960)
Furnizor / câștigător
BVA IT SOLUTIONS SRL (CUI 28334604)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.956 RON
Valoare finală
1.956 RON
Data publicării
25.05.2018 16:02
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.