Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitia de echipamente IT (4 laptopuri necesare pentru implementare)
- Număr anunț
- DA20478801
- Autoritate contractantă
- Fundatia Centrul de Resurse pentru Comunitatile de Romi (CUI 12550253)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI RO34198965)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.089,08 RON
- Valoare atribuită
- 15.089,08 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 11:35
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.089,08 RON
din 15.089,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro