Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM DE INFORMARE A PASAGERILOR pentru microbuze

Număr anunț
DA20474547
Autoritate contractantă
Apa Termic Transport SA (CUI RO1225869)
Furnizor / câștigător
CZ28326717 Bustec s.r.o.
Cod CPV
48813100-1 · Tabele electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.371 RON
Valoare atribuită
4.371 RON
Data publicării
30.05.2018 09:18
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.371 RON

din 4.371 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.