Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACUMULATOR 12V 7A ULTRACEL SURSA ALIMENTARE DELUX 500W
- Număr anunț
- DA20469307
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200,85 RON
- Valoare atribuită
- 200,85 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:27
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200,85 RON
din 200,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro