Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20481135
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU MONITORIZAREA SI PROTECTIA ANIMALELOR (CUI 28631524)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI RO15216895)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,83 RON
Valoare atribuită
973,83 RON
Data publicării
30.05.2018 12:53
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,83 RON

din 973,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.