Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice pentru evenimentul ,,1 Iunie Ziua Internaţională a Copilului”

Număr anunț
DA20471783
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
BRIDGE THEATRE SRL-D (CUI 33392350)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882,35 RON
Valoare atribuită
5.882,35 RON
Data publicării
29.05.2018 16:00
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882,35 RON

din 5.882,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.