Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat

Montaj vane aductiune apa

Număr anunț
DA20460636
Autoritate contractantă
COMUNA MORARESTI (PRIMARIA MORARESTI) (CUI 4122116)
Furnizor / câștigător
ANP INSTAL MORARESTI (CUI RO37698566)
Cod CPV
42131390-6 · Montaje de vane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
2.900 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
29.05.2018 09:55
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 3.000 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.