Ofertă acceptată Cumpărare directă

URMARIREA COMPORTARI IN TIMP A CONSTRUCTIILOR

Număr anunț
DA20462607
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
PARALEL BUILD S.R.L. (CUI 37026743)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.310 RON
Valoare atribuită
11.310 RON
Data publicării
29.05.2018 10:55
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.310 RON

din 11.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.