Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor

Număr anunț
DA20464652
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL DE ARTA OCTAV BANCILA IASI (CUI 4701576)
Furnizor / câștigător
ORIGINAL PROTECT I.V. SRL (CUI 36893399)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
29.05.2018 11:58
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.