Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sisteme de protectie pentru siguranta circulatiei
- Număr anunț
- DA20451275
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- STRADEROM INVEST SRL (CUI 33459868)
- Cod CPV
- 34928320-7 · Parapete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.067 RON
- Valoare finală
- 38.067 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 11:31
- Data finalizării
- 30.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.