- Număr anunț
- DA20459164
- Autoritate contractantă
- Comuna Ieud (Consiliul local Ieud) (CUI 3626956)
- Furnizor / câștigător
- PLES STEFAN CONSTRUCTII ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32914251)
- Cod CPV
- 45432112-2 · Pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.300 RON
- Valoare atribuită
- 183.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 09:04
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
183.000 RON
din 178.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro