Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare drum si trotuar, Strada Victoriei
- Număr anunț
- DA20471660
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
- Furnizor / câștigător
- ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL (CUI RO29805270)
- Cod CPV
- 45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 368.553,03 RON
- Valoare atribuită
- 368.553,03 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 15:54
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
368.553,03 RON
din 368.553,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro