Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit electroforeza serica/Electroforeza/Minilite/200 teste
- Număr anunț
- DA20479760
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 12:06
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro