Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonda gastrica
- Număr anunț
- DA20475750
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
- Furnizor / câștigător
- NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
- Cod CPV
- 33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.039,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.039,50 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 09:59
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.039,50 RON
din 1.039,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro