Ofertă refuzată
Cumpărare directă
OPRYMEA 1.05mg / PRAMIPEXOLUM
- Număr anunț
- DA20474507
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 438,66 RON
- Valoare finală
- 438,66 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 09:17
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.