Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADENOSIN LIFE MEDICAL 5 MG/ML*2ML , CUTIE * 10 FIOLE*2 ML
- Număr anunț
- DA20472789
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- TORUS PHARMA COMPANY SRL (CUI RO31885689)
- Cod CPV
- 33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.326,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.326,40 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 07:18
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.326,40 RON
din 3.326,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro