Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set Reactivi amorsa PCR 6 secvente
- Număr anunț
- DA20471051
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
- Cod CPV
- 33696600-1 · Reactivi pentru electroforeza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282,96 RON
- Valoare atribuită
- 282,96 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 15:27
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
282,96 RON
din 282,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro