Ofertă acceptată Cumpărare directă

Human Intestinal Epithelial Cells (InEpC), cryoamp, ≥ 800,000 viable cells-BIOFIZICA/PROIECT 100 PED

Număr anunț
DA20470556
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI RO18954013)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.097 RON
Valoare atribuită
6.097 RON
Data publicării
29.05.2018 15:08
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.097 RON

din 6.097 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.