Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,4% sub estimat
ABTROL - ser control valori patologice
- Număr anunț
- DA20448414
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.075,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.428 RON 5,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2018 09:30
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.428 RON
din 12.075,50 RON estimat
5,4%
Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 647,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.