Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ULEI

Număr anunț
DA20477226
Autoritate contractantă
R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI RO9139194)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,95 RON
Valoare atribuită
373,95 RON
Data publicării
30.05.2018 10:43
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,95 RON

din 373,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.