Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Esapament Dacia 1307
- Număr anunț
- DA20468485
- Autoritate contractantă
- ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
- Furnizor / câștigător
- 3 ASI SRL (CUI RO14553140)
- Cod CPV
- 34325200-3 · Tevi de esapament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,93 RON
- Valoare atribuită
- 331,93 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:02
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
331,93 RON
din 331,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro