Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SRVICII PRESTATE DE TEHNICIENI
- Număr anunț
- DA20480740
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- CLO SOUND AND LIGHT SRL (CUI RO32256954)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 12:39
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.500 RON
din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro