Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de instalatii curenti slabi/voce date pt spatiu inchiriat situat in Deva, b-dul 1 Decembrie
- Număr anunț
- DA20480220
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare finală
- 19.800 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 12:20
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.