Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola furtun tip C cu racorduri, 16 bar - CL
- Număr anunț
- DA20472979
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- MAGICRISS S.R.L. (CUI RO14531568)
- Cod CPV
- 35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799,68 RON
- Valoare atribuită
- 799,68 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 08:01
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
799,68 RON
din 799,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro