Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set Jucarii De Nisip My Little Pony
- Număr anunț
- DA20475927
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 5 (CUI 3797050)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
- Cod CPV
- 37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,90 RON
- Valoare atribuită
- 131,90 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:05
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,90 RON
din 131,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro