Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rama si Capac Canalizare,850x850 mm, 750x750 mm, 1000 x 1000 mm.
- Număr anunț
- DA20475839
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- TRADE SICAP SRL (CUI 38052791)
- Cod CPV
- 44423750-3 · Capace pentru canale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.960 RON
- Valoare atribuită
- 8.960 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:02
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.960 RON
din 8.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro