Ofertă acceptată Cumpărare directă

ODORIZANT WC

Număr anunț
DA20471083
Autoritate contractantă
SCOALA DE AGENTI DE POLITIE SEPTIMIU MURESAN CLUJ-NAPOCA (CUI 16665051)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169,20 RON
Valoare atribuită
169,20 RON
Data publicării
29.05.2018 15:29
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169,20 RON

din 169,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.