Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CHINGA CHINGA ANCORAJ 50MM 10M 4000 DAN
- Număr anunț
- DA20479457
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,02 RON
- Valoare atribuită
- 58,02 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 11:57
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,02 RON
din 58,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro