Ofertă refuzată
Cumpărare directă
var hidratat ,sac 25 kg/buc
- Număr anunț
- DA20477375
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- BAZA DE APROVIZIONARE-DESFACERE B.A.D. SA (CUI RO13569602)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341,04 RON
- Valoare finală
- 341,04 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:48
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.