Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pantofi+geaca+ochelari

Număr anunț
DA20446225
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Kronstadt R.A. (CUI RO17730816)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,54 RON
Valoare atribuită
425,54 RON
Data publicării
24.05.2018 17:15
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,54 RON

din 425,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.