Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalatie de recuperat/incarcat cu freon si accesorii

Număr anunț
DA20458275
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
GINAMAR AUTO SRL (CUI RO18180737)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.375 RON
Valoare atribuită
13.375 RON
Data publicării
29.05.2018 08:21
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.375 RON

din 13.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.