Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masuratori cadastrale, intabulare drumuri/strazi si Masuratori cadastrale, intocmire planuri situati
- Număr anunț
- DA20481348
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- GEOSTAR VIO S.R.L. (CUI 38794685)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 13:01
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.800 RON
din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro