Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OBIECTE SANITARE
- Număr anunț
- DA20479705
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.17 BOTOSANI (CUI 29094070)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44411710-4 · Scaune pentru closete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 763,86 RON
- Valoare atribuită
- 763,86 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 12:04
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
763,86 RON
din 763,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro