Atribuită Cumpărare directă

Servicii de creație și producție a unor materiale/livrabile pentru Campania de informare publică

Număr anunț
DA36290345
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
GALERIU & PARTNERS SRL (CUI 26867597)
Cod CPV
92111000-2 · Servicii de productie de filme cinematografice si de filme video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48.225 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.225 RON