Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie scule, unelte si instrumente de masurat - D.R.D.P. Craiova

Număr anunț
DA20449800
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.650,99 RON
Valoare finală
43.279,50 RON
Data publicării
25.05.2018 10:27
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.