Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii curente iluminat public in localitatile Balomir-Saracsau- Bacainti

Număr anunț
DA20474194
Autoritate contractantă
COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
Furnizor / câștigător
MESESAN CORNEL (CUI 22089034)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
30.05.2018 09:06
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.