Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reabilitare teren Zona I conform caiet de sarcini si anunt de publicitate nr ADV 1009407

Număr anunț
DA20472576
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
Cod CPV
45112360-6 · Lucrari de reabilitare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.632,38 RON
Valoare atribuită
428.632,38 RON
Data publicării
29.05.2018 18:49
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428.632,38 RON

din 428.632,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.