Atribuită Cumpărare directă

Fiset fisete dulap dulapuri metalic cu 2 usi 4 polite rafturi 900X400X1800 FARA MONTAJ A177 / 9 B4U

Număr anunț
DA36290533
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CORUND (CUI 4246130)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.970 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.970 RON