Ofertă refuzată Cumpărare directă

lucrari de construire loc de joaca

Număr anunț
DA20452431
Autoritate contractantă
Comuna Tartasesti (CUI 4280426)
Furnizor / câștigător
ERVISTAR INVEST S.R.L. (CUI 35623800)
Cod CPV
45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441.730 RON
Valoare finală
441.730 RON
Data publicării
25.05.2018 12:23
Data finalizării
30.05.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.