Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colegiul Economic DPM Alba Iulia

Număr anunț
DA20448973
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC DIONISIE POP MARTIAN ALBA IULIA (CUI 4681800)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491 RON
Valoare atribuită
491 RON
Data publicării
25.05.2018 09:52
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491 RON

din 491 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.